Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Informacne stretko NZ/NR

Prisiel by si?

Áno - NR  
50%
  [ 5 ]  50%
 
Áno - NZ  
0%
  [ 0 ]  0%
 
Áno - NZ,NR  
20%
  [ 2 ]  20%
 
Nie  
30%
  [ 3 ]  30%
 

Celkom hlasov : 10
josa
Zaslal: 29.06.2013, 21:55 Odpovedať s citátom
Založený: 10 február 2009 Príspevky: 273 Bydlisko: Palárikovo okres NZ 1995 Honda Civic
Len tak informacne, ci by bol zaujem o nejake to stretko bud v Novych Zamkoch, alebo v Nitre.
Plan niekedy v polke az koncom augusta.

Kto by vedel prist napiste co by vam viac vyhovovalo, ci Nitra, alebo Nove Zamky, alebo oboje Smile

_________________
Volvo S40 1.8 16V 1996
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matus13
Zaslal: 29.06.2013, 22:36 Odpovedať s citátom
Založený: 06 október 2012 Príspevky: 136 Bydlisko: pezinok 2004 Honda Civic
ja by som prisiel ak by islo viac ludi z okolia BA lebo sam tam asi netrafim a potreboval by som presny datum kvoli robote lebo robim na 12 hod. zmeny
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
amp
Zaslal: 30.06.2013, 0:03 Odpovedať s citátom
Založený: 19 júl 2011 Príspevky: 1171 Bydlisko: Prievidza 2001 Honda Civic
Z PD sa hlásim, že pravdepodobne by som dobehol na výlet do NR Smile Možno by sa aj niekto pridal

_________________
EX: Civic 6g 1,4iS
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Semir
Zaslal: 30.06.2013, 21:37 Odpovedať s citátom
Založený: 04 august 2008 Príspevky: 800 Bydlisko: Levice
nr

_________________
daily car - Honda Civic EP1
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Matthew28
Zaslal: 24.07.2013, 17:59 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2012 Príspevky: 13 Bydlisko: Nitra
Tak bude niečo v NR ?
Twisted Evil

_________________
Profesionálne navigácie značky Becker pre automobilovú a nákladnú dopravu.
www.matteo.sk
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
josa
Zaslal: 24.07.2013, 18:55 Odpovedať s citátom
Založený: 10 február 2009 Príspevky: 273 Bydlisko: Palárikovo okres NZ 1995 Honda Civic
zial vyzera to ze nie.
5 ludi je za, ale neviem ci to je dost.
Mozno by sme sa mohli stretnut a potom zajst niekam na nealko.
Neviem. Predtym ked som organizoval pre inu znacku nahlasilo sa 13 a prisli dvaja, tak sa troska obavam, ze teraz by som bol sam Very Happy

_________________
Volvo S40 1.8 16V 1996
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Matthew28
Zaslal: 26.07.2013, 8:30 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2012 Príspevky: 13 Bydlisko: Nitra
Sám by si nebol, lebo ja som z NR. Inak v globále v NR behá toľko H, len asi nik o tomto fore nevie. Musela by ísť velká reklama. A hlavne vymyslieť nejaký program, aby to neskončilo iba o pive. Veková hranica je obmedzená ?
Lebo som síce nováčik, nikde som ešte nebol, ale v prípade dobrého počasia by som asi behol pozrieť do Adamova v sobotu ráno. Pôjde niekto z NR alebo cez NR ? A ešte k veku. Po pozretí videa z Adamova 2012, som tam videl takú mladšiu generáciu. Smile Tí, ktorí sú ženáči s manželkami tiež môžu alebo aj dôchodcovia, pokiaľ majú H ? Smile
Odbočím od témy. len tak som pozrel na nete klub subaru. Sú taká menšia skupinka oproti H, väčšinou s rodinami a stretávajú sa na zaujímavých miestach, ako napr. v Tatrách aj v zime+leto, dohodú sa na nejakom hoteli a idú tam všetci kludne na týždeň. Také niečo mne osobne by sa viac páčilo,ale nič som nenašiel, ani Adamov podla všetkého nie je to také. Len toľko.

_________________
Profesionálne navigácie značky Becker pre automobilovú a nákladnú dopravu.
www.matteo.sk
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
josa
Zaslal: 26.07.2013, 8:33 Odpovedať s citátom
Založený: 10 február 2009 Príspevky: 273 Bydlisko: Palárikovo okres NZ 1995 Honda Civic
aj v nz jazdi kvantum hond. dokonca 2 krasne z japan garage, ale na fore nikto.
vek nie je na ziadnom stretku obmedzeny, spaja nas laska.
do adamova som chcel ist, este minuly tyzden som bol pevne rozhodnuty ist, ale uz musim ist dat opravit slentbloky tak by mi to asi financne nevyslo. Sad

_________________
Volvo S40 1.8 16V 1996
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Matthew28
Zaslal: 26.07.2013, 8:43 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2012 Príspevky: 13 Bydlisko: Nitra
Škoda tej NR, že sa tu nič nerobí, do BA sa mi nechce chodiť. Keby niekto vymyslel celoslovenský zraz čo ja viem napr. na roháčoch v nejakom hoteli alebo penzióne, ako dovolenka, hned by som šiel. Asi nie všetci, kedže by to nebolo 1€,ale iná káva.
Radšej by som si zaplatil a kludne aj s manželkou.
Nedá sa stretku v Nr spraviť nejaká velká gratis reklama ? Ako pokec na azete, poprípade na stránke H z NR PH konzulta, poznám tam chalanov, keby sa niečo zorganizovalo ? Nikto nič ?

_________________
Profesionálne navigácie značky Becker pre automobilovú a nákladnú dopravu.
www.matteo.sk
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PaloMFC
Zaslal: 26.07.2013, 9:14 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
matthew tak to určite dojdi do adamova aj s manzelkou...
ja to poviem tak uz pomaly odrasta prva generacia a uz sa to čoraz viac zrodinkieva aj na zrazoch,, ja tam tiez beriem polovicku aj 2 ročnu dceru, kamos deto syna zo zenou,, cize určite sa nestratis..
parkrat sa robila nejaka chata a podobne, kedze ako si pisal vačšina ludi je mladez, tak to skor nehrozi(tyzdnova dovolenka pokludna)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist