Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  KW Berg-trophy 2008

MUGEN1
Zaslal: 07.02.2008, 22:15 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
ja som jazdil v mechanických rukaviciach OMP posledné preteky..tam ide o to, aby sa Ti nešmýkal volant..

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
LastV8
Zaslal: 08.02.2008, 7:15 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
MUGEN1 napísal:
LastV8 napísal:
cital som, ze okrem vyhodenia sedadiel to nie je mozne velmi odhlachcit...spekulujem, ze by som si kupil stare vti, dufam, ze ked sa s nim pohram, ze ma nesupnu do E-1.
prečítaj si všetko aj čo sa týka motora aj podvozku..ale dám Ti radu,ked aj budeš robiť úpravy na motore ktoré nebude nijak videt,tak nikomu nič nehovor..komisári Ti síce budú kontrolovat aj motor,ale dá sa všetko obísť,robí to väčšina jazdcov aj v skupine "S" by si sa čudoval kolko podvodov je....prípadne sa skontaktuješ so mnou...

okej pokukam, ide o to, ze sme dvaja s kamosom a bavia nas taketo veci, tak planujeme v lete kupit crx 2 generaciu najlepsie 110 kw, ale tu asi nezozenieme, ale aspon 96kw, co je dobry zaklad na preteky...na cestach nas octafky uz nebavi predbiehat Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
MUGEN1
Zaslal: 08.02.2008, 20:59 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
no CRX VTEC tažko zoženeiš,ale kúp hociaký Civic 1.6 alebo CRX ED9 aj to je dobre na kopce! Wink

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
LastV8
Zaslal: 10.02.2008, 17:22 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
MUGEN1 napísal:
no CRX VTEC tažko zoženeiš,ale kúp hociaký Civic 1.6 alebo CRX ED9 aj to je dobre na kopce! Wink

v cechach sa da do 70 000 kc kupit....tam je vacsi vyber......chcem crx vtec, som kukal maju 0-100 7,5 a tak....takze na to sa vela 1.6 nebude chytat....snad Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
MUGEN1
Zaslal: 10.02.2008, 18:40 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Jasné ved nemusiš mi hovorit...kamaratka ma Civic VTEC, to ide krasne ked je zdravý motor.. preto aj ja mám Hondu 1.6 Very Happy

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 21.02.2008, 11:27 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Len pripomínam,že posledná možnosť registrácie cez internet trvá do 31.3. 2008... Wink

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
matvej
Zaslal: 10.03.2008, 18:58 Odpovedať s citátom
Založený: 13 máj 2007 Príspevky: 68
ja som si bol skusit na civiku 93 1,5 i, bolo to na jankovom vrsku ale neskutocny pocit, najme prvy start v zivote, daco nepopisatelne... aj ked auto bolo ohovne, ehhmmm, teda vlastne seriove na umelohmotnych matadorkach, ale neskutocny adrenalin ze dovi a dopo, to treba skusit, to inak nepochopis..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 10.03.2008, 19:24 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
No vidíš ! presne to som hovoril, že ten pocit jednoducho stojí za to! na to sa žiadne šprinty nechytajú.. Konečne ma niekto pochopí Very Happy PS: aký čas si spravil v Banovciach? ja na mojich seriových 15kach a ešte so slabým motorom 1.3 som spravil 3.03 a to sa dost šmýkalo.. ale bolo tam po..ci! Twisted Evil

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
matvej
Zaslal: 10.03.2008, 22:45 Odpovedať s citátom
Založený: 13 máj 2007 Príspevky: 68
ahoj, no bol to kopec 2005, mal som 3:24 a druhu 3:22, vobec nikdy predtym som tam nebol a ani skusohbnu jazdu som nemal... hned dve ostre a dovidenia.. ale bolo tam strasne moc retarderov a tie to spomalovali strasne.. pochopim ze pre triedu od 2 litre hore mali nieco do seba, ale nam kolobezkarom mohli dat tie saskoviny prec.. ty si jazdil v ktorom roku? mali ste aj tie spomalovace?
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matvej
Zaslal: 10.03.2008, 22:50 Odpovedať s citátom
Založený: 13 máj 2007 Príspevky: 68
predomnu startoval nismo 350 Z v tej popitchi uprave co ma ten blavak, kua ked somm stal zanim a ujesral tomu na starte, som myslel ze ma zahrne asfaltom Laughing isol som 30 sekund po nom a ani smrad po nom neostal jak isol jak o zivot Razz Ale atmosfera brutalna, kua ked som potahol na startovu ciaru, tak som pocul jak mi srdce bije, klepalo ma jak keby som sedel na vibratore a volaco sa ma aj pytal ten komentator na starte, ale z toho stresu som ho ani nevnimal a ked zacal odratuvat posledne tri sekundy, tak to boli infarktove stavy jak keby som padal volade do studne a zrazu zareval start a ruka mi vyletela s paku za jedna, obmedzovac trieskal odusu a za dva som daval ani som plyn neuberal uplne jak zdrogovany a prisam bohu ze dole som sa nadychol a az hore vydychol, ani som si dobre cestu hore nepamatal jak som tam dosiel, no skratka adrenalin taky prudky, jak kebych bol ozaj sfetovany... gumy som tam prebrzdil tak ze hucali jak vagon ked som isol odtial domov a az po ceste domov som si to secko zacal uvedomovat ze to skratka je to co xcem a co ma bavi a preco sa oplati riskovat ten pojeondeny zivot, inak to nema vyznam zit v nude dalej... Cool
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Motre
Zaslal: 10.03.2008, 23:16 Odpovedať s citátom
Založený: 14 október 2007 Príspevky: 268 Bydlisko: Bratislava
krasne si to opisal, aj som sa dobre posmial na tom Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MUGEN1
Zaslal: 11.03.2008, 18:10 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
matvej: No vidím,že si rovnaký pacient na kopce ako ja..Jankov Vŕšok som jazdil oktober 2007 čiže posledné preteky sezóny 2007..Na Berg-Trophy niečo také ako retardéry neexistuje aspon nie na tejto trati..takže čas si mal slušný.. ako som už písal, ja som mal bez retardérov 3.03 prvú ostrú jazdu.. hned prvý tréning ma šmyklo v prvej zákrute,kedže bolo dost mokro.. Ale plne s Tebou súhlasím ja som mal rovnaké stavy na štarte..a ked som sa pohýnal - ten pocit skutočného pilota je neopísatelný Smile už sa neviem dočkat na máj kedy to zase vypukne! inak prvá trat je zhodov okolností Jankov Vŕšok! Dúfam,že dojdeš a niečo pojazdíš.. Pozorne si prečítaj všetky pravidlá pre Tvoju skupiny..predpokladám,že budeš spolu so mnou v S-1600 ..

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
matvej
Zaslal: 11.03.2008, 20:33 Odpovedať s citátom
Založený: 13 máj 2007 Príspevky: 68
no u nas to boli najlepsie casy co si zajazdil ty, to dosahovali najme borci na imprezach a podobnych lietadlach, ale asi by sa pozabijali keby tam neboli tie spomalovace, sak ja som tam hore na kopci uz blizo ciela brzdil do toho retarderu z plnej styrky, co mohlo byt nieco okolo 150-160 kmh a vtedy som vyttal tej gume jak som ju prebrzdil dpce Rolling Eyes Laughing

tento rok to nestiham, lebo na kopec xcem dojst s poradnym autom a to co som si kupil je na prd... ale uz mam kupca a zhanam cicku, aspon jeden JV by som cel stihnut tento rok a na buduci xcem ist cely serial.. len mam stale dilemu a neviem sa rozhodnut ze co kupit, lebo co je dobre je nekrestansky drahe a zasa nemci toho tolko do tela neznesu.. ale keby daco hned ti pisem, bude velkeeeeee mechecheeeeeee Twisted Evil
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 12.03.2008, 19:29 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Jankov Vŕšok bude tento rok asi 2krát..Raz v seriály Berg Trophy a druhý krát v seriály TDC - tiež amatérsky seriál..Tak záleží na tom, či chceš auto len na kopce alebo s ním jazdiť do roboty každý deň ako ja Confused ja mám dosť poladený motor,takže to šlape dobre,s výkonom som absolútne spokojný už od spodu to vládze má to dobrý krutáka to na kopcoch dosť potrebuješ,napr.pri prejazdoch zákrutou,veď to vieš..vela spraví aj či máš alebo nemáš slicky.. ja už mám všetky 4kusy 13ky najmäkšej zmesi a som rád, že ich mám lebo to auto bude ovela lepšie jazdiť..No dúfam,že sa niekde na kopci alebo na zraze stretneme.

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
matvej
Zaslal: 12.03.2008, 20:09 Odpovedať s citátom
Založený: 13 máj 2007 Príspevky: 68
sliky mam nachystane tiez, uz len sa zbavit toho co mam a kupit to co xcem a neni o com Razz ale minimalne aspon kuknut dojdem na vas Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist