Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Zraz Dobrá Niva, nedela 1.6.2008,/odchod o 11:00 TESCO-BB

Hondak
Zaslal: 01.06.2008, 19:00 Odpovedať s citátom
Založený: 24 máj 2007 Príspevky: 402 Bydlisko: MA 2004 Honda Accord
Inak cesta spat super jazda,zostava Mikoman, matoxba, mekys, DRV_Alien a ja samozrejme Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
tunerkoBB
Zaslal: 01.06.2008, 19:05 Odpovedať s citátom
Založený: 27 apríl 2008 Príspevky: 786 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
Hondak napísal:
No tak ako sa Bystricanom pacilo na zraze? Wink Podla mna bolo fajn,aj pocasie vyslo,az na tych par kvapiek,ale aspon sme sa troska schladili. Smile


jj weru ze sa pacilo:) aj podla mna bolo fajn....
pocasie vyslo niekedy az moc pieklo:D
bolo tam vela peknych hond ..samozrejme aj to Z-ko a Evo nebolo na zahodenie:Da aby som nezabudol aj ten leon bol pekny hlavne tie elektrony...
myslim si ze sme si fajn aj poopekali a pokecali , budem velmi rad ked sa znova zucasnim na takomto zraze!!!

PS: uz som namotoval podznacky:P
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Hondak
Zaslal: 01.06.2008, 19:16 Odpovedať s citátom
Založený: 24 máj 2007 Príspevky: 402 Bydlisko: MA 2004 Honda Accord
Ja som ich este nenahodil,pobavim sa s tym zajtra,dufam,ze vide cas. Smile Vidim,ze uz si nahodil aj foto podznaciek a nalepky do garaze. Wink


tunerkoBB napísal:
Hondak napísal:
No tak ako sa Bystricanom pacilo na zraze? Wink Podla mna bolo fajn,aj pocasie vyslo,az na tych par kvapiek,ale aspon sme sa troska schladili. Smile


jj weru ze sa pacilo:) aj podla mna bolo fajn....
pocasie vyslo niekedy az moc pieklo:D
bolo tam vela peknych hond ..samozrejme aj to Z-ko a Evo nebolo na zahodenie:Da aby som nezabudol aj ten leon bol pekny hlavne tie elektrony...
myslim si ze sme si fajn aj poopekali a pokecali , budem velmi rad ked sa znova zucasnim na takomto zraze!!!

PS: uz som namotoval podznacky:P
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Hondak
Zaslal: 01.06.2008, 20:06 Odpovedať s citátom
Založený: 24 máj 2007 Príspevky: 402 Bydlisko: MA 2004 Honda Accord
Co sa tyka foto a video,mam nafotene asi 100MB fotiek a nejake video,kto chce,nech mi posle do SS ICQ cislo a poslem,nieje problem. Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
rumy
Zaslal: 01.06.2008, 20:17 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
som aj ja rad ze nam to takto vislo a dakujem za ucast.. naprvy krat musia uznat aj BA ze to bolo ok..
par foto
http://fotoalbumy.azet.sk/strapacyk/honda2008/?i9=6f52d9dcfc02
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
olusko
Zaslal: 01.06.2008, 20:30 Odpovedať s citátom
Založený: 01 jún 2008 Príspevky: 198 Bydlisko: Zvolen
ludia poviem vam,fakt zwerina, kopec novych zazitkov, dal som svoj prvy sprint a v druhom ma porazila zena Embarassed ,neva bola sranda,mohlo to byt tym, ze mam 120 kg Razz ,inak tesim sa na fotky(hondakovi som uz poslal ss),spoznal som kopec new ludi,fakt pecka,dufam,ze budu dalsie akcie de sa stratneme Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Denka
Zaslal: 01.06.2008, 20:32 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
olusko napísal:
ludia poviem vam,fakt zwerina, kopec novych zazitkov, dal som svoj prvy sprint a v druhom ma porazila zena Embarassed ,neva bola sranda,mohlo to byt tym, ze mam 120 kg Razz ,inak tesim sa na fotky(hondakovi som uz poslal ss),spoznal som kopec new ludi,fakt pecka,dufam,ze budu dalsie akcie de sa stratneme Smile

nehadz to na zensku, to bolo autom(pre neznalych, ta baba som nebola ja)

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
PuLo
Zaslal: 01.06.2008, 20:40 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
Ale hej, lebo pani Notova aku ju nazval Pcs dnes jazdila velmi dobre Razz

Pripajam sa k ostatnym, dobra akcia, skoda mohlo nas byt este viac, snad nabuduce ... kritizujem slnko, vyzeram jak na rychlo opecena ciganska pecienka Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Hondak
Zaslal: 01.06.2008, 21:00 Odpovedať s citátom
Založený: 24 máj 2007 Príspevky: 402 Bydlisko: MA 2004 Honda Accord
Takze foto a video uz uploadujem na rapidshare,takze ked to bude,hned sem dam odkaz. Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
rumy
Zaslal: 01.06.2008, 21:04 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
PuLo napísal:
Ale hej, lebo pani Notova aku ju nazval Pcs dnes jazdila velmi dobre Razz

Pripajam sa k ostatnym, dobra akcia, skoda mohlo nas byt este viac, snad nabuduce ... kritizujem slnko, vyzeram jak na rychlo opecena ciganska pecienka Very Happy


mna sre tiez slnko zabudol som si dat triko dole Smile tak mam krasne tricky opalene teraz.. nova moda Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Mikoman
Zaslal: 01.06.2008, 21:12 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2007 Príspevky: 310 2003 Honda Civic
s tym slnkom viem svoje. v tvari teraz vyzeram jak ti indiani co sme ich stretli na omv-ke Embarassed Laughing nabuduce beriem faktor 50 a slnecnik Razz

Hej Hondak dobra cesta nazad len tie vase 2.0-2.2L akceleracie a mysicky mi robilo trochu problemy kompenzovat Smile


Naposledy upravil Mikoman dňa 01.06.2008, 21:14, celkom upravené 1 krát.

_________________
Civic Hatchback '03, D14Z6
CAI K&N, Ulter twin
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu MSN Messenger ICQ
Shrink
Zaslal: 01.06.2008, 21:12 Odpovedať s citátom
Založený: 09 máj 2008 Príspevky: 23 Bydlisko: Revúca 1998 Honda Civic
No mne sa tiez pacilo tak dufam ze si tto coskoro zopakujeme Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Hondak
Zaslal: 01.06.2008, 21:22 Odpovedať s citátom
Založený: 24 máj 2007 Príspevky: 402 Bydlisko: MA 2004 Honda Accord
Ale v pohode,drzal si sa statocne,myslim,ze na 1.4 velmi slusne. Wink No ale nebol si sam,matoxba mal 1.5 VTEC. Smile Inak sranda ako sme sa opat stretli potom na tom vyjazde a isli este potom kusok spolu. Very Happy


Mikoman napísal:
s tym slnkom viem svoje. v tvari teraz vyzeram jak ti indiani co sme ich stretli na omv-ke Embarassed Laughing nabuduce beriem faktor 50 a slnecnik Razz

Hej Hondak dobra cesta nazad len tie vase 2.0-2.2L akceleracie a mysicky mi robilo trochu problemy kompenzovat Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Hondak
Zaslal: 01.06.2008, 21:37 Odpovedať s citátom
Založený: 24 máj 2007 Príspevky: 402 Bydlisko: MA 2004 Honda Accord
Foto a Video link na stiahnutie : http://rapidshare.com/files/119394517/Zraz.rar.html
Dufam,ze sa bude lubit. Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
tunerkoBB
Zaslal: 01.06.2008, 22:06 Odpovedať s citátom
Založený: 27 apríl 2008 Príspevky: 786 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
olusko napísal:
ludia poviem vam,fakt zwerina, kopec novych zazitkov, dal som svoj prvy sprint a v druhom ma porazila zena Embarassed ,neva bola sranda,mohlo to byt tym, ze mam 120 kg Razz ,inak tesim sa na fotky(hondakovi som uz poslal ss),spoznal som kopec new ludi,fakt pecka,dufam,ze budu dalsie akcie de sa stratneme Smile


jj suhlasim stebou aj "MENU" ti chutilo si zabudol spomenut:P
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 19 z 25
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 23, 24, 25  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist