Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Zraz Dobrá Niva, nedela 1.6.2008,/odchod o 11:00 TESCO-BB

Duracell
Zaslal: 02.06.2008, 20:30 Odpovedať s citátom
Založený: 22 marec 2008 Príspevky: 35 Bydlisko: Piešťany 1998 Honda Aerodeck
Ja sa aj hambím Embarassed . Ani príchod z BB do ZV sa nekonal. Dúfam, že na budúce to bude lepšie. Rolling Eyes

_________________
Rozprávaj, správaj sa, konaj - jednoducho povedané ži tak, aby si nesklamal sám seba.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
xtp
Zaslal: 02.06.2008, 20:30 Odpovedať s citátom
Založený: 13 apríl 2008 Príspevky: 2057 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
no veru ja nas z bystrice poznam troch co mame hondy vsetci sme tam boli....

_________________
AHcTT
Fiat Power!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
pa1ec
Zaslal: 02.06.2008, 20:37 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
nemozes porovnavat kolko ludi je registrovanych kde...
a ked uz to tak robis prepocitaj si kolko ludi v BA byva a kolko ich v BB byva...
ked uz take strasne pocty... a s BB tec som tam videl tusim 3 auta ak sa nemylim...

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 02.06.2008, 20:39 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Banda...hej,hej,bolo vas malo,ale nabuduce bude viac a viac,pomaly a iste sa vas bude zbierat.Toto bol vas prvy vacsi zraz,si myslim a uz to bude cim dalej lepsie Smile .Aj s organizaciou aj s poctom Smile .
Boli tam aj nedostatky,napr.preco sme cakali pred tym lidlom a nikto neprisiel,to som nepochopil...,ale podstatne je ,ze bolo fajn,poopekali sme,pokecali,posprintili... Smile
Nabuduce mozme zobrat casomieru,kuzele a vymysliet nejaku kratku trat,alebo sprint na 300m Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tunerkoBB
Zaslal: 02.06.2008, 20:46 Odpovedať s citátom
Založený: 27 apríl 2008 Príspevky: 786 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
Majo&Rado napísal:
Banda...hej,hej,bolo vas malo,ale nabuduce bude viac a viac,pomaly a iste sa vas bude zbierat.Toto bol vas prvy vacsi zraz,si myslim a uz to bude cim dalej lepsie Smile .Aj s organizaciou aj s poctom Smile .
Boli tam aj nedostatky,napr.preco sme cakali pred tym lidlom a nikto neprisiel,to som nepochopil...,ale podstatne je ,ze bolo fajn,poopekali sme,pokecali,posprintili... Smile
Nabuduce mozme zobrat casomieru,kuzele a vymysliet nejaku kratku trat,alebo sprint na 300m Smile .


verim ze nabuduce nas tam bude viac a aj stou organizaciou to bude lepsie Very Happy aj na letisku sa uz dufam zhodneme:D
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
tunerkoBB
Zaslal: 02.06.2008, 20:48 Odpovedať s citátom
Založený: 27 apríl 2008 Príspevky: 786 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
pa1ec napísal:
nemozes porovnavat kolko ludi je registrovanych kde...
a ked uz to tak robis prepocitaj si kolko ludi v BA byva a kolko ich v BB byva...
ked uz take strasne pocty... a s BB tec som tam videl tusim 3 auta ak sa nemylim...


nahodov nas bolo 6Very Happy ak dobre pocitam:DVery HappyVery Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 02.06.2008, 20:50 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Smile hej,hej,dufam,ze nabuduce pridu vsetci na to iste letisko Smile Smile Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tunerkoBB
Zaslal: 02.06.2008, 21:02 Odpovedať s citátom
Založený: 27 apríl 2008 Príspevky: 786 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
Majo&Rado napísal:
Smile hej,hej,dufam,ze nabuduce pridu vsetci na to iste letisko Smile Smile Smile .


inak to kde sme boli bolo dlchsie !!! my sme tam boli s xtp na tuning zraze pre cca mesiacom a bolo to tam fajn preto sme mysleli ze to bude tam.. sme sa s rumym nepohodli:D
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Shrink
Zaslal: 02.06.2008, 21:17 Odpovedať s citátom
Založený: 09 máj 2008 Príspevky: 23 Bydlisko: Revúca 1998 Honda Civic
ale noooo vsak to nebolo az take hrozne Wink
Podla mna to bolo fajn a nabuduce to bude uz len lepsie.
Zaciatky su tazke predsa .....ne??? Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
morloq
Zaslal: 02.06.2008, 21:44 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Tesim sa ze zaznieva od viacerych z vas to "nabuduce" - a verim, ze to ani nebude dlho trvat. Jasne, kazdy zaciatok je tazky a par ludi by o tom vedelo hovorit aj v BA Smile, ale celkom ma, tunerkoBB, mrzi, co pises o tych blavakoch. Ak ste mali viaceri taky pocit, tak nebol spravny - nevidim totiz najmensi dovod sa s vami stretavat, pokial by sme si mysleli, "ze sme nieco viac". Naopak, my sme vas chceli poznat a vidiet a svedci o tom aj pocet aut, ktore z BA prisli.
Takze pre dalsie stretnutie uz teraz vyhlasujem sutaz o vacsi pocet aut z jedneho okresu, kto prehra, vari gulas Smile

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
tatoHP
Zaslal: 02.06.2008, 21:47 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
z okresu alebo kraja?ak mysliš kraj tak sa pripojime aj my, radi si dame dobry gulaš Razz
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pa1ec
Zaslal: 02.06.2008, 21:49 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
ak mozem do toho nieco kecnut, mozno by bolo dobre si to tam dat tak na dva dni... ked varit gulas... v sobotu prideme cca niekedy pred obedom (nieco ako teraz) a odjazd by bol v nedelu...

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 02.06.2008, 21:49 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
tatoHP napísal:
z okresu alebo kraja?ak mysliš kraj tak sa pripojime aj my, radi si dame dobry gulaš Razz


Smile

...len kto ho bude varit Smile Smile Smile ...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tatoHP
Zaslal: 02.06.2008, 21:55 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
aj keby som mal zburcovať cely PO kraj tak sa najem zadarmo(relativne) Razz
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 02.06.2008, 21:58 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
tatoHP napísal:
aj keby som mal zburcovať cely PO kraj tak sa najem zadarmo(relativne) Razz


...to je mi jasne,vsak predsa nebude vychod varit gulas zapadu... Smile Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 21 z 25
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist