Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  sportovniautodoplnky.cz beriem spat

Blitzkrieg
Zaslal: 05.03.2008, 11:37 Odpovedať s citátom
Založený: 17 február 2008 Príspevky: 52 Bydlisko: Košice 1997 Honda Civic
po dlhom dlhom telefonovani sa dalovsetko do poriadku


Naposledy upravil Blitzkrieg dňa 07.07.2008, 21:37, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Petrik
Zaslal: 05.03.2008, 17:34 Odpovedať s citátom
Založený: 12 január 2007 Príspevky: 400 Bydlisko: TN & BA 1992 Honda Prelude
Ja som s nimi mal naopak dobru skusenost. Objednal som si niekolko veci, z ktorych som zopar na aute nevedel vyuzit, resp. sa mi nepacili. Chlapik bez problemov tieto veci vzal spat a odratal mi ich z mojej dalsej objednavky este skor ako mu vobec odomna prisli balikom naspat. Tiez mi dal minimalne postovne na sedacky, balik tazky ako kon s rozmermi ako prerastena chladnicka a platil som nad zakladne postovne 300Sk iba 200Sk naviac. U nich je to o tom, ze vsetko objednavaju z USA v kontajneroch. Maly cesky a slovensky tuningovy trh im neumoznuje robit prilis caste nakupy, nakolko vzdy musia cakat az sa im kontajner naplni. Toto sice nie je vec, ktora nas ako spotrebitelov ma zaujimat, ale v ramci ludskeho pristupu je fajn ju zohladnovat.

_________________
Dream as you will live forever, live as you will die today Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Satikk
Zaslal: 05.03.2008, 18:16 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
musim povedat ze aj ja som uz od nich objednaval asi trikrat a vzdy som bol spokojny.vsetko som vzdy mal doma do dvoch dni a velmi ocenujem ich pristup odpovede na mail a ochotu poradit.ja som bol vzdy nad mieru spokojny
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
pa1ec
Zaslal: 05.03.2008, 19:32 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
ako kazdy to vidi mozno inak... za to ze sa raz nieco nepodari netreba ich hned odsudzovat... aj ja som uz vyuzil nakup cez tuto stranku a musim povedat ze som bol spokojny...

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
boleq
Zaslal: 05.03.2008, 23:01 Odpovedať s citátom
Založený: 29 júl 2007 Príspevky: 296 Bydlisko: Krásno nad Kysucou
jj pridávam sa na ´´White´´ stranu..tiež nebol problém ..do 3 dní bolo doma..sú fajn. Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Blitzkrieg
Zaslal: 30.04.2008, 12:46 Odpovedať s citátom
Založený: 17 február 2008 Príspevky: 52 Bydlisko: Košice 1997 Honda Civic
uz je tomu dost dlha doba,a ja nemam nic od nich, naposledy som mu pisal a druhy den som mal odpoved ze uz ma to sportove sanie netami tak ci ho kcem alebo ci kcem prasula, jasne ze som ho kcel a stale som iba pri tom ze ho kcem lebo furt nic. chyba je asi niekde vyssie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
privi
Zaslal: 13.08.2008, 15:51 Odpovedať s citátom
Založený: 03 august 2007 Príspevky: 149 Bydlisko: BA-Rovinka 1996 Honda Civic
dam to sem cele ako to bolo:

Vážený zákazníku,

Vaše objednávka s číslem 1217275708 byla vyřízena.

objednano


Dobry den,
vyfuk vam jeste neodesel, popletli jsme objednavky, vas vyfuk nam prijde na sklad teprve za 14 dni s novym zbozim, Zamboch


Dobry den p. Zamboch

ako je mozne ze ste poplietli objednavky??? s vyfukom som uz pocital na ten to vikend,
zatial vobec nie som spokojny ako prebieha vybavovanie mojej objednavky,

s pozdravom


nevim co se vam nelibi, prece jsem vam jasne rikal, jak dlouho bude trvat dodani, navic to mate napsano i u nas v obchode, to ze jsme se spletli u vas s vyexpedovanim jeste neznamena, ze ten vyfuk nekde vycarujeme, kdyz ho nemame, pokud chcete objednavku zrusit, dejte mi vedet, objednany vyfuk stopnu, Zamboch


poslali ste mi mail, ze vyfuk bo vyexpedovany? poslali, tak neviem aku reakciu ste cakal?
ked na druhy den mi pride email, ze mam cakat este 14dni,

ps: volali ste mi 4.8 a vtedy to bolo 14 dni, vcera bolo 12.8 a zase je to 14 dni???



jak to muze byt od 4.8 14 dni , kdyz mate objednavku u nas v obchode 28.7 v noci, Zamboch



4.8 ste volali ze za 14 dni ho mate na slade, vcera ste mi pisali 12.8 ze ho budete mat na sklade za 14 dni,

dakujem rusim objednavku,

s pozdravom



- uz jsem vam ji davno zrusil, Zamboch


tak to je asi vsetko, take nie co som este nezazil,
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
voodoo
Zaslal: 12.10.2008, 20:02 Odpovedať s citátom
Založený: 01 júl 2008 Príspevky: 218 Bydlisko: Kráľovský Chlmec
už 3 krát som objednával od nich a vždy bez problémov!Za 3 dni som mal doma balík!Takže zatiaľ "WHITE"
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boleq
Zaslal: 12.10.2008, 21:37 Odpovedať s citátom
Založený: 29 júl 2007 Príspevky: 296 Bydlisko: Krásno nad Kysucou
som teiž viac krát ale raz mi neposlali to čo mali a na reklamaciu ani nereagovali.samozrejme na fakture to bolo takže som si zato aj zaplatil.ale pred tým 2x celkom v pohode..takže ako kedy sa im zadarí... Rolling Eyes

_________________
ex: Civic EJ9
ex:Civic Vti Mb6
ex:Civic EK3
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MysoJDM
Zaslal: 21.10.2008, 16:12 Odpovedať s citátom
Založený: 07 august 2008 Príspevky: 359 Bydlisko: Trnava & Bratislava 1998 Honda Civic
Zatial pozitivna skusenost, objednal som, dva dni nic, potom telefonat, chlapik mi oznamil ze kus co som chcel momentalne nemaju na sklade, ospravedlnil sa, ponukol zlavu, navrhol, ze ked tovar pride ozve sa...takze pristup zatial super

_________________


I`M SO JDM THAT MY BLOOD TYPE IS R!!!

EK3 D15Z6 1.5 VTEC-E
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Milos
Zaslal: 21.10.2008, 17:15 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
MysoJDM napísal:
Zatial pozitivna skusenost, objednal som, dva dni nic, potom telefonat, chlapik mi oznamil ze kus co som chcel momentalne nemaju na sklade, ospravedlnil sa, ponukol zlavu, navrhol, ze ked tovar pride ozve sa...takze pristup zatial super
Pre mna by toto uz bola negativna skusenost (tovar, ktory som si objednal nemaju na sklade a nevedia povedat, kedy pride). Medove reci do telefonu dokaze hocikto, nemusi to byt priznakom seriozneho jednania.

Ja som si od nich nieco male pred rokom objednal a po par dnoch mi zavolala nejaka zena, ze "tovar mame na sklade a posielame vam ho", no ja som nechapal, co odo mna chce, preco mi toto hovori do telefonu, ked mi to mohla odpisat mailom a nevyrusovat ma.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MysoJDM
Zaslal: 21.10.2008, 17:22 Odpovedať s citátom
Založený: 07 august 2008 Príspevky: 359 Bydlisko: Trnava & Bratislava 1998 Honda Civic
milos: nenapisal som to, ale povedal aj ze tovar je momentalne v kontajneri z USA a ocakavaju ho za 4 - 5 tyzdnov, podla mna vzdy lepsie ako keby prisiel mail v zneni "neni skladem" a hotovo, takto mi aspon vysvetlil situaciu a spytal sa ci chcem cakat, alebo si vyberiem nieco ine...aspon prejavili zaujem

_________________


I`M SO JDM THAT MY BLOOD TYPE IS R!!!

EK3 D15Z6 1.5 VTEC-E
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Milos
Zaslal: 21.10.2008, 17:46 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
OK, teraz si to trochu zmiernil. Uz by mi vadila len ta dlha cakacia doba, to je jeden z parametrov, ktory si vsimam. Daj vediet, ci to dodrzia..
Argument "uz je to na lodi" casto znamena, ze "nevieme, co s tym je".
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MysoJDM
Zaslal: 21.10.2008, 17:50 Odpovedať s citátom
Založený: 07 august 2008 Príspevky: 359 Bydlisko: Trnava & Bratislava 1998 Honda Civic
no dufam ze je fakt na tej lodi (len dufam ze ta lod smeruje do europy Laughing ) a ta cakacia doba by mi za inych okolnosti tiez vadila, ale objednal som si podspoiler na predny naraznik a aj tak ho planujem nahodit az po zime takze v tomto pripade je to OK

_________________


I`M SO JDM THAT MY BLOOD TYPE IS R!!!

EK3 D15Z6 1.5 VTEC-E
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
MysoJDM
Zaslal: 03.01.2009, 10:48 Odpovedať s citátom
Založený: 07 august 2008 Príspevky: 359 Bydlisko: Trnava & Bratislava 1998 Honda Civic
no, takze sportovniautodoplnky.cz, uz nikdy viac, nakecali a naslubovali hory-doly a nic z toho, najprv bola cakacia doba 2 tyzdne, potom mesiac, potom to bolo na lodi a odvtedy nic...a to som to zacal riesit na zaciatku oktobra 2008, doteraz sa neozvali...

_________________


I`M SO JDM THAT MY BLOOD TYPE IS R!!!

EK3 D15Z6 1.5 VTEC-E
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist