Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Honda zraz 10.4.2010 na Slovakiaringu.

M&R
Zaslal: 18.03.2010, 23:59 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Banda,akcia sa blizi tak by sme mali nieco poriesit s parkovanin,vytvorit parkovisko pre Honda auta.

Kto pride pozriet a nebude jazdit?








_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
peto009
Zaslal: 19.03.2010, 22:32 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
Ja sa hlasim v poobednajsich hodinach Cool

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
komar
Zaslal: 19.03.2010, 23:34 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
pridem urcite, jazdit este nepotvrdzujem.. odstranujem problem pri opakovanom brzdeni-nebrzdeni a dufam len, ze je zavzdusneny system

_________________
(:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
duddox
Zaslal: 20.03.2010, 20:26 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 16 júl 2008 Príspevky: 1176 Bydlisko: BA,SC,PN 2000 Honda Accord
ja a dyxy sa hlasime Very Happy pozret urcite a mozno jazdit.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danypilot
Zaslal: 21.03.2010, 8:38 Odpovedať s citátom
Založený: 07 február 2007 Príspevky: 79 Bydlisko: BA 1999 Honda Accord
dojdem isto a snad zoderiem zvyšok dezenu čo mi ešte ostal na jednom mieste tuším už len zvnutra, kedže som už pneu otočil. Ale Jeden chlapec u nás na dedine(šamoríne) sa s vážnou tvárou sklonil ku kolesu a povedal: toto sú tie semislicky od yokohamy že? Smile)) tak som sa peckoval
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 21.03.2010, 10:01 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
danypilot napísal:
dojdem isto a snad zoderiem zvyšok dezenu čo mi ešte ostal na jednom mieste tuším už len zvnutra, kedže som už pneu otočil. Ale Jeden chlapec u nás na dedine(šamoríne) sa s vážnou tvárou sklonil ku kolesu a povedal: toto sú tie semislicky od yokohamy že? Smile)) tak som sa peckoval


Dany,len sa treba regisrovat,lebo miesta sa minaju Wink

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
matis007
Zaslal: 21.03.2010, 12:06 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 299 Bydlisko: MA - Rohoznik 1998 Honda Civic
ja dojdem pozriet ale jazdit asi nie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
JEERII
Zaslal: 27.03.2010, 15:06 Odpovedať s citátom
Založený: 08 máj 2008 Príspevky: 27 Bydlisko: Sered 1994 Honda CR-X
aj niekto rezervuje parking???treba poslat mail s SPZ kvoli miestam tak neviem ci sa mam sam alebo to niekot zhromazdy za hondakou a posle skupinovo????hm???, sem treba poslat spz agency@racingwheels.sk

_________________
HONDA CRX Del sol 1.6 vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 27.03.2010, 15:31 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
JEERII napísal:
aj niekto rezervuje parking???treba poslat mail s SPZ kvoli miestam tak neviem ci sa mam sam alebo to niekot zhromazdy za hondakou a posle skupinovo????hm???, sem treba poslat spz agency@racingwheels.sk
Smile



Kludne staci sen napisat kto pojde z hondaclubu a na kolko aut treba vytvorit parkovisko pre nas,treba sa rozhybat,lebo vela clubov chce club.parkovisko.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Satikk
Zaslal: 28.03.2010, 12:21 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
Ja pridem,BA 602 CS ale asi sa mi nepodari prist od rana,nakolko rano musim byt v PN,takze by som sa vedel dostavit az na obed pripade v skorsich poobednajsich hodinach.Jazdit nebudem,pridem sa len pozerat.Ma vyznam sa v takychto hodinach tlacit na klubove parkovisko? Najde sa tam este miesto?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 28.03.2010, 12:36 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Satikk napísal:
Ja pridem,BA 602 CS ale asi sa mi nepodari prist od rana,nakolko rano musim byt v PN,takze by som sa vedel dostavit az na obed pripade v skorsich poobednajsich hodinach.Jazdit nebudem,pridem sa len pozerat.Ma vyznam sa v takychto hodinach tlacit na klubove parkovisko? Najde sa tam este miesto?


myslim,ze vacsina pride na obed a to moze byt inde plno,preto to parkovisko.

A skoda,ze nejdes jazdit,by si tam vyskusal auto.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Satikk
Zaslal: 28.03.2010, 17:57 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
Rad by som,ale nechcem sa tam zbytocne trapit,nakolko platnicky su ko,brzdy mi skru,podvozok je na ceste a nemam prehodenu zadnu kotucovu napravu a to je vsetko este dost financii,ktore sa tazko zhanaju z mesiaca na mesiac a navyse v lete do toho pridu dovolenky.Realne to vidim,ze s kludnym svedomim si pojdem niekam zajazdit az po lete Sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
bigfoot
Zaslal: 02.04.2010, 9:07 Odpovedať s citátom
Založený: 11 apríl 2007 Príspevky: 11 Bydlisko: BA 1999 Honda Accord Coupe
urcite dojdem kuk ale len na fobii nepraktik kedze honda je zrusena z boku:(
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
LastV8
Zaslal: 03.04.2010, 15:33 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
ja pridem aj zase jazdit...to sa neda vynechat - okruh na Slovensku Twisted Evil
...dorazit pneu....nove uz mam kupene, takze idem bez zabran Shocked

...takze nejake miesto na parkovisku mi rezervujte...vdaka

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
6Tommy9
Zaslal: 05.04.2010, 12:32 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2009 Príspevky: 84 Bydlisko: Trnava 2003 Honda Civic
takisto sa hlasim ale iba pozriet

_________________
Nikdy nejazdi rychlejsie nez lieta tvoj
aniel strazny...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 4
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist