Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Carat tuning party

Prides na Carat Tuning party V

Ano  
44%
  [ 21 ]  44%
 
Nie  
29%
  [ 14 ]  29%
 
Piatok  
8%
  [ 4 ]  8%
 
Sobotu  
17%
  [ 8 ]  17%
 
Nedelu  
0%
  [ 0 ]  0%
 

Celkom hlasov : 47
komar
Zaslal: 28.06.2009, 20:37 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
Ja by som chcel podakovat Vam co ste prisli a zaparkovali doma na Hondaparkovisku Smile bolo nas spolu 32! a dalsich 26 kadetade....
PS: vidime si na carate 6 Wink

_________________
(:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Performance
Zaslal: 28.06.2009, 21:19 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
komar napísal:
Ja by som chcel podakovat Vam co ste prisli a zaparkovali doma na Hondaparkovisku Smile bolo nas spolu 32! a dalsich 26 kadetade....
PS: vidime si na carate 6 Wink


MY ďakujeme za zorganizovanie Honda parkoviska Wink , snáď nás bude o rok 2x viac!
Dúfam, že sa o rok nebude carat prekrývať s honday-om, rád by som tam o rok zašiel.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
sallo
Zaslal: 28.06.2009, 21:34 Odpovedať s citátom
Založený: 27 máj 2009 Príspevky: 618 Bydlisko: Žilina 1998 Honda Civic
ako ten piatok vecer co tam bola ta invazia gigantickych otravnych much ci co to bol za hmyz Very Happy no fuuj Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
2Bera
Zaslal: 28.06.2009, 21:35 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
sallo napísal:
ako ten piatok vecer co tam bola ta invazia gigantickych otravnych much ci co to bol za hmyz Very Happy no fuuj Very Happy


to akoze nebolo nic oproti minulemu roku....vtedy to trvalo pol hodinu a boli ich asi 100x viac vtedy sa ludia zatvarali do aut Very Happy

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
sallo
Zaslal: 28.06.2009, 21:38 Odpovedať s citátom
Založený: 27 máj 2009 Príspevky: 618 Bydlisko: Žilina 1998 Honda Civic
no v aute som sa skryval aj ja Very Happy najprv sme mysleli ze to len na nas tak vzadu dolieza ale potom to zacalo terorizovat aj okoloiducich a okolie Very Happy
Inak haluz ako zacal kontrafakt tak uz sa stratili potvori :DDDDDD
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
raduz
Zaslal: 28.06.2009, 21:39 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 203 Bydlisko: New York City
sallo napísal:
ako ten piatok vecer co tam bola ta invazia gigantickych otravnych much ci co to bol za hmyz Very Happy no fuuj Very Happy

tak veru tie muchy boli éééé...hehee vsak sme snimi bojovali ty aj s vankusom...aj do auta sme utekali...bola to celkom sranda a dobra nahanacka Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sallo
Zaslal: 28.06.2009, 21:41 Odpovedať s citátom
Založený: 27 máj 2009 Príspevky: 618 Bydlisko: Žilina 1998 Honda Civic
kurwy vsak aj ten vankus mi skoro rozparali Very HappyD
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
2Bera
Zaslal: 28.06.2009, 21:42 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
sallo napísal:
Inak haluz ako zacal kontrafakt tak uz sa stratili potvori :DDDDDD



sak vis muchy len na hovna sadaju tak mozna sli na podium Very Happy

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Hondaman
Zaslal: 29.06.2009, 0:55 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 606 Bydlisko: BA 1998 Honda Civic
kurnik komar tie vecerne fotky si fakt, ze poriadne pretriedil.... Confused niekam to zaves a posli mi link cez ss. na niektore fotky som fakt, ze zvedavy Cool
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Danqo
Zaslal: 29.06.2009, 6:58 Odpovedať s citátom
Založený: 31 august 2008 Príspevky: 157 Bydlisko: Sp.N.Ves 1996 Honda Civic Coupe
no vecer tie lietajuce granaty fakt nemali chybu fuuj tie chrusty male Very Happy tesim sa na buducu akciuu...btw komar dik za organizaciu a este otazocka...mam tiez kopec fotiek a chcel by som to upnut? ci to mam davat cez code img alebo nejak pekne hromadne sa to da sem upnut..dik za radu...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pajo
Zaslal: 29.06.2009, 7:56 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1842 Bydlisko: BA, Ružinov
jaky lietajuci hmyz? ja som nic neregistroval Very Happy
komar, dobre ze si pretriedil... Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Veronika_CRX
Zaslal: 29.06.2009, 8:53 Odpovedať s citátom
Založený: 14 november 2008 Príspevky: 64 Bydlisko: Bratislava/ Tvrdošovce 1990 Honda CR-X
Laughing Laughing bolo fakt-fakt super, rozhodne sa oplatilo ísť. Wink
Spala som 17 hodín v kuse, keď som prišla domov... Rolling Eyes Rolling Eyes

komar, vymením môj večerný link za tvoj... Wink

_________________
HONDA CRX!!! Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
komar
Zaslal: 29.06.2009, 9:22 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
Danqo napísal:
no vecer tie lietajuce granaty fakt nemali chybu fuuj tie chrusty male Very Happy tesim sa na buducu akciuu...btw komar dik za organizaciu a este otazocka...mam tiez kopec fotiek a chcel by som to upnut? ci to mam davat cez code img alebo nejak pekne hromadne sa to da sem upnut..dik za radu...


fotky na forum musis niekam zavesit na net(idealne photobucket) a potom vlozit odkaz na kazdu jednu fotku do vzorca: [img]link[/img]

ps: photobucket generuje cely link aj so vzorcom

_________________
(:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Veronika_CRX
Zaslal: 29.06.2009, 11:39 Odpovedať s citátom
Založený: 14 november 2008 Príspevky: 64 Bydlisko: Bratislava/ Tvrdošovce 1990 Honda CR-X
Hondaman napísal:
az na to pocko na konci uplne super akcia! Aj som sa opalil fajnovo Cool Baby boli, ventily cez vyfuk lietali, dymu kopec - proste secko! Este zopar zrazov a stane sa zo mna "krizovy mechanik klubu" Wink
Z mojej strany velke diky vsetkym ktory sa zucastnili a spravili fasa atmosku a hlavne tym ktory sa podujali na organizovani - "KOMAR"
Takze tesim na dalsiu akciu! Astala vista!


"mechanik klubu" ? Very Happy Very Happy sranduješ? nečudo ze sa autá kazia, ak tak pekne pózuješ pri opravovaní ... Rolling Eyes Laughing Laughing

_________________
HONDA CRX!!! Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
misko42
Zaslal: 29.06.2009, 13:02 Odpovedať s citátom
Založený: 01 marec 2008 Príspevky: 106 Bydlisko: Nitra 2008 Honda Civic
ja som sa nejak nezmestil na to parkovisko ale bol so hned za pasku,neskor sa ku mne pridala aj cierna type r Very Happy len sa priznajte kto to rozbil tu flasku na parkovisku ? som po nej presiel...

_________________
veni vidi vici
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 14 z 16
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist