Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Zraz Dobrá Niva, nedela 1.6.2008,/odchod o 11:00 TESCO-BB

omaron
Zaslal: 16.05.2008, 6:17 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
2Bera napísal:
nejde oto ze si to neviem zariadit ale to ze sa tu zriesil datum a ja som si to tak naplanoval aby som stihal aj vychod ked som uz na polceste od spisskej.

sak co Smile vedenie si da snad raz cestu aj na vychod


No tak ako 2Bera prides ci nie?
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
2Bera
Zaslal: 16.05.2008, 6:30 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
omaron napísal:
No tak ako 2Bera prides ci nie?


ne e bo vtom case budem na vychodze Cool

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
morloq
Zaslal: 16.05.2008, 7:47 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
2Bera napísal:
Shrink napísal:
Hmm no skoda ze si to nevies nejako zariadit Sad


nejde oto ze si to neviem zariadit ale to ze sa tu zriesil datum a ja som si to tak naplanoval aby som stihal aj vychod ked som uz na polceste od spisskej.

sak co Smile vedenie si da snad raz cestu aj na vychod

Zas si nevies odpustit ironicke poznamky, ze ta to este bavi. Pisal som s tatomHP, bolo by fajn, pokial by si im mohol zobrat nejaky material v podobe nalepiek a ECV podznaciek, ak mas moznost, napis mi SS kedy presne ides a dohodneme meet kde ti to odovzdam. Dik

A HC team na Vychod raz urcite pride - u mna je dost mozne ze koncom juna som tam. Bratia vychodniari, kde budem spat? Very Happy

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Duracell
Zaslal: 16.05.2008, 12:14 Odpovedať s citátom
Založený: 22 marec 2008 Príspevky: 35 Bydlisko: Piešťany 1998 Honda Aerodeck
Potvrdzujem účasť

_________________
Rozprávaj, správaj sa, konaj - jednoducho povedané ži tak, aby si nesklamal sám seba.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Shrink
Zaslal: 16.05.2008, 12:49 Odpovedať s citátom
Založený: 09 máj 2008 Príspevky: 23 Bydlisko: Revúca 1998 Honda Civic
No fajn takze ja tiez dojdem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
matoxba
Zaslal: 16.05.2008, 21:46 Odpovedať s citátom
Založený: 19 august 2007 Príspevky: 898 Bydlisko: Bratislava
ak sa nic nestane tak dofrcim aj ja
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
xtp
Zaslal: 17.05.2008, 7:55 Odpovedať s citátom
Založený: 13 apríl 2008 Príspevky: 2057 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
ty co prichadzaju z opacnej strany to nieje moc vyhodne aby sne sa stretavali pred teskom ale skor vo Zvolene a bystricania a druha strana sa mozme pred teskom....

_________________
AHcTT
Fiat Power!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
morloq
Zaslal: 17.05.2008, 10:00 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
xtp napísal:
ty co prichadzaju z opacnej strany to nieje moc vyhodne aby sne sa stretavali pred teskom ale skor vo Zvolene a bystricania a druha strana sa mozme pred teskom....

Dobry argument, mne je to sice jedno ked uz pojdem z BA, ale co sa stretnut priamo v dedine (je to dedina?) niekde pri kostole, Smile (maju tam kostol?)
A odtial nas rumy odvedie na letisko.

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
DeniZ
Zaslal: 17.05.2008, 10:25 Odpovedať s citátom
Založený: 10 september 2007 Príspevky: 331 Bydlisko: Tomášovce/Banská Bystrica 2004 Lexus IS 300
toto schvalujem. ak dojdem tak priamo do dediny, alebo sa vieme vo zv stretnut. neoplati sa mi prist do bb a potom tiahnut naspat do zv.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 17.05.2008, 10:30 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Banda,spravte to tak ako to robime tu v BA.kto netrafi tak sa stretnete pred Tescom a pojdete spolu,ostatni na mieste,alebo v dedine.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
maroz
Zaslal: 17.05.2008, 11:28 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 382 Bydlisko: BRATISLAVA 1998 Honda Civic
a bude sa organizovať nejaký spoločný odchod z bratislavy? Smile je možné že už budem mať hotový gangsta kchár Smile(rozumej auto) Smile) tak by som sa išiel kuknúť aj ja...

_________________
NH-0 championship white EK9
!!!honda the power of dreams!!!
AHcTT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
rumy
Zaslal: 17.05.2008, 11:47 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
chalani takyto mam plan.. ty co idu z okolia tesco musia byt presne o 11:00 tam stade vyrazame do ZV... tam sa stretneme okolo 11:40 pred Lidl to je pri autobusovej stanici ..a stade by sme mohli spolocne vyrazit.. na to letisko.. dalej este pripravim mapu a tu potom sem hodim.. spravim mapu od zv lebo viem ze co su ludia z BA tak im je vyhodnejsie ist do ZV a potom stade na letisko.. pani nebojte vsetko mam pod palcom Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
2Bera
Zaslal: 17.05.2008, 12:05 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
rumy napísal:
chalani takyto mam plan.. ty co idu z okolia tesco musia byt presne o 11:00 tam stade vyrazame do ZV... tam sa stretneme okolo 11:40 pred Lidl to je pri autobusovej stanici ..a stade by sme mohli spolocne vyrazit.. na to letisko.. dalej este pripravim mapu a tu potom sem hodim.. spravim mapu od zv lebo viem ze co su ludia z BA tak im je vyhodnejsie ist do ZV a potom stade na letisko.. pani nebojte vsetko mam pod palcom Very Happy



jooo Very Happy a preco je to zraz BB ked to je kusok od ZV ? Laughing

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
2Bera
Zaslal: 17.05.2008, 12:08 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
morloq napísal:
Zas si nevies odpustit ironicke poznamky, ze ta to este bavi.


_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
morloq
Zaslal: 17.05.2008, 13:25 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
rumy napísal:
chalani takyto mam plan.. ty co idu z okolia tesco musia byt presne o 11:00 tam stade vyrazame do ZV... tam sa stretneme okolo 11:40 pred Lidl to je pri autobusovej stanici ..a stade by sme mohli spolocne vyrazit.. na to letisko.. dalej este pripravim mapu a tu potom sem hodim.. spravim mapu od zv lebo viem ze co su ludia z BA tak im je vyhodnejsie ist do ZV a potom stade na letisko.. pani nebojte vsetko mam pod palcom Very Happy

super, perfektne...

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 11 z 25
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 23, 24, 25  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist