Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Zraz Dobrá Niva, nedela 1.6.2008,/odchod o 11:00 TESCO-BB

pa1ec
Zaslal: 24.05.2008, 10:39 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
ja nic, ja muzikant...
z dovodu prenechania orgaizacnych zalezitosti na domace osadenstvo, boli moje prispevky ciastocne zmazane... Cool


Naposledy upravil pa1ec dňa 25.05.2008, 10:47, celkom upravené 1 krát.

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Janko
Zaslal: 24.05.2008, 10:53 Odpovedať s citátom
Založený: 14 august 2007 Príspevky: 60 Bydlisko: PD 1991 Honda Civic
Pozeram, same "nove" auta, tak ak sa mi podari, pridem vam ukazat Old school Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
rumy
Zaslal: 24.05.2008, 14:05 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
pa1ec napísal:
chlapci vy stale nechapete podstatu veci...
to mozeme byt rovno jak U.K.N.L. a ked kazdy sam za seba, to si rovno kazdy moze zobrat svoj gril a vsetko, aby nahodou nikto od nikoho nic nexcel...
pre boha, sak sme klub a mali by sme byt jednotny a to ze ked zaspi je to jeho vec... ako nikomu z vas sa to este nestalo ze si prispal a potom pri velkom zhone na nieco zabudol???
to co som napisal, ze natankuje za posledne kilo, to malo byt ako obrazne...
ja ked nahodou tankujem za posledne tak poctam ci mi to vyjde aj na cestu domov, nie...
a skrz to ze kazdy zaraba inak, to beriem, ale pri mojom plate 10 000v hrubom a premiach max 3000 nesebcim a kolkokrat som zabezpecil pitny rezim pomaly pre vsetkych... takze ako o com??? Idea


pozor ale teraz ty to nechapes... ten gril ze kazdy donesie...coo? to nie ale ze dvaja grili donesu.. aby sa dlho necakalo chapes? dobre a teraz si to zoberme inac.. ty pises kazdy ze sam za seba to nie je ok..ale tak fajne.. tak teraz si zober taku situaciu ze ty nemusis voobec klobasu.. a ja zabezpecim len klobasu..tak sa na nas budes pozerat ze ako jeme? ja tymto chcem povedat ze preto je lepsie aby si aspon meso alebo klobasu doniesol kazdy sam a o vodu sa postareme..a take mensie dorbnosti
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
pa1ec
Zaslal: 24.05.2008, 14:25 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
ja nic, ja muzikant...
z dovodu prenechania orgaizacnych zalezitosti na domace osadenstvo, boli moje prispevky ciastocne zmazane... Cool


Naposledy upravil pa1ec dňa 25.05.2008, 10:47, celkom upravené 1 krát.

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 24.05.2008, 14:50 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
...stacilo...
To co navrhuje pa1ec je zabehnuta prax,tak to bezne robime na grilovackach...
Ok,maso a na opekanie si kazdy zoberte sam na co mate chut,len aby sa to nenieslo zase naspat,my napacujeme nejake maso teda len pre nas Smile ,kazdy si doneste nejaku zeleninu teda len pre seba,aj chleba len pre seba,mozete aj pitie len pre seba,uhlie tiez mozete po ceste kupit na nejakej pumpe len pre seba Smile Smile srandujem...,len potom to je taka divna spolocna grilovacka ...
Vazne,organizujete si to sami,tak vam do toho nebudeme kecat,ze pa1ec Smile ,pa1ec ma skusenosti,bezne to takto robime...my to tu organizujeme inac,rozdelime si ulohy a je klud Smile .
Ak niekto nieco donesie,napriklad to pivo a niekto bude mat chut tak mu za to zaplati kolko za to dal a hotovo. Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
pa1ec
Zaslal: 24.05.2008, 15:02 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
alebo majlo mozeme to spravit tak ze my z BA sa zorganizujeme ako obvykle a BB a vsetci ostatny mozu organizovat podla vlastnej chuti... Rolling Eyes

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Denka
Zaslal: 24.05.2008, 15:23 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
Mali sme sa na to po prve vykaslat a len si hapat niekde a spoznat sa a pokecat....Lebo to tu vyzera jak keby sa riesila dovolenka do zahranicia pre 40 ludi a nie opekacka a grilovacka pre ludi z clubu....

Rumy coho sa bojite?Nebudte taky konzervativny.
Majo a palec vravia dobre, je to zabehane a je to okey....
neebudeme fakt jak na skolskom vylete ze kazdy bude hrabkat pre seba a chlebik a jednu spekacku:D
Ludia ja si tu uz naozaj niekedy pripadam ako v detskom tabore...
prepacte za niektore slova, ale aj ja mavam zle dni Cool

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
xtp
Zaslal: 24.05.2008, 15:42 Odpovedať s citátom
Založený: 13 apríl 2008 Príspevky: 2057 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
omg toto je uz fakt ako na ihrisku Confused

_________________
AHcTT
Fiat Power!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
2Bera
Zaslal: 24.05.2008, 16:16 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
lol....


p.s.:mna mozte vyskrtat z prvej strany

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
rumy
Zaslal: 24.05.2008, 19:46 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
noo pozrite ja som tu daval navrh ja som nic nepovedal ze toto takto musi byt takze pozor nato.. zase ja toto organizujem prvy krat..tak nieze si tu bude niekto mysliet ze ked to ja takto poviem tak kazdy to tak spravi.. ved ty co to robia castejsie tak ja sa podla nich zariadim ked to tak uz je overene.. a
Denka ...nicoho sa nebojime .. Smile len aby si sa ty nas nebala Smile)))srandujem
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Shrink
Zaslal: 24.05.2008, 20:10 Odpovedať s citátom
Založený: 09 máj 2008 Príspevky: 23 Bydlisko: Revúca 1998 Honda Civic
Takze ak by ste chceli ja mam moznost nejake to pitie a nejake tie klobasky, pivko a podobne somarinky doniest. Potom by sa zaplatilo len tolko koklko by sa z toho zjedlo (vypilo). Takze ked chcete ja donesiem jedlo pitie a potom sa to vyuctuje kazdemu co si kto da. Bude to jednoduchsie a bez starosti Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 24.05.2008, 20:15 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Shrink napísal:
Takze ak by ste chceli ja mam moznost nejake to pitie a nejake tie klobasky, pivko a podobne somarinky doniest. Potom by sa zaplatilo len tolko koklko by sa z toho zjedlo (vypilo). Takze ked chcete ja donesiem jedlo pitie a potom sa to vyuctuje kazdemu co si kto da. Bude to jednoduchsie a bez starosti Wink


...super,este napis co vsetko mas aby ostatni co chcu nieco ine si priniesli Smile

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Shrink
Zaslal: 24.05.2008, 20:16 Odpovedať s citátom
Založený: 09 máj 2008 Príspevky: 23 Bydlisko: Revúca 1998 Honda Civic
no robim v obchode takze kto co chce, nieje problem. Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
rumy
Zaslal: 24.05.2008, 21:55 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
no pocuj tak dones klobasy ..potom to pivo nealko zober viac a kazdy si pokupi tam potom oki
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
xtp
Zaslal: 24.05.2008, 22:07 Odpovedať s citátom
Založený: 13 apríl 2008 Príspevky: 2057 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
Shrink napísal:
Takze ak by ste chceli ja mam moznost nejake to pitie a nejake tie klobasky, pivko a podobne somarinky doniest. Potom by sa zaplatilo len tolko koklko by sa z toho zjedlo (vypilo). Takze ked chcete ja donesiem jedlo pitie a potom sa to vyuctuje kazdemu co si kto da. Bude to jednoduchsie a bez starosti Wink

ano presne takto by som si to predstavoval, toto je najlepsie riesenie ake tou bolo navrhnute! Smile

_________________
AHcTT
Fiat Power!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 16 z 25
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 23, 24, 25  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist