Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Zraz Trnava -

RMarek_TT
Zaslal: 18.11.2008, 14:20 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
datum:

cas:

miesto:



Naposledy upravil RMarek_TT dňa 19.02.2012, 19:34, celkom upravené 49 krát.

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MaroK
Zaslal: 18.11.2008, 14:30 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
ahoj ja mam napad , co tak zmensit si avatara ? Confused
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
RMarek_TT
Zaslal: 18.11.2008, 15:19 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
uz to bolo asi 300 krat zmensovane,a davane,ale pokazde mi to vihodia

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
peterVti
Zaslal: 18.11.2008, 18:08 Odpovedať s citátom
Založený: 23 jún 2008 Príspevky: 93 Bydlisko: Trnava 2000 Honda Civic
nooo konecne sa na to niekto dal Very Happy so mnou mozes ratat a ked sa podari tak este niekoho privediem len sa musime dohodnut na nejakom mieste a hlavne niekedy cez vykend
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
pa1ec
Zaslal: 18.11.2008, 19:31 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
a co takto si dat bowling??? sobota vecer??? cca 19:00 ???
bowling kusok od polikliniky... tam hore na kopceku po pravej strane ked sa ide smer kaufland... Cool

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
peterVti
Zaslal: 18.11.2008, 19:38 Odpovedať s citátom
Založený: 23 jún 2008 Príspevky: 93 Bydlisko: Trnava 2000 Honda Civic
myslis ze bude volno ?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
pa1ec
Zaslal: 18.11.2008, 20:09 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
sak zarezervujem, neee... mam tam znameho... Very Happy

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
RMarek_TT
Zaslal: 19.11.2008, 16:48 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
paradne,to je celkom dobri napad,bowling...no,ale heh,ted akurat mi to financne nesedi,som svorc....ale,ak sa nas zide viacej,tak to bude o inom...sobota vecer..co tak buduci tizden,o tej 19 sa da asi aj...skuste niekoho zohnat ece,je jedno na akej znacke,cim viac,tim lepsie...ALEnehal bix tu tu ece neaki ten cas, neh sa pridaju aj ostatni,prectaju,daju svoje navrhi,ak nebudete roti xlapi...ak ste z TT,okolia,neni problem,ne?

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
peterVti
Zaslal: 19.11.2008, 17:31 Odpovedať s citátom
Založený: 23 jún 2008 Príspevky: 93 Bydlisko: Trnava 2000 Honda Civic
palec ale tuto sobotu nemozeme ved je predsa futbaal Twisted Evil

a inac co takto nejake parkovisko niekedy po obede s presunom na kofolu alebo co
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
pa1ec
Zaslal: 19.11.2008, 18:59 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
sak ja som nenapisal ze kedy ako datumovo... mozme kludne aj buduci week... ja sa rad pridam... len treba potom upresnit datum aby sa dala ked tak rezervovat ta draha... Wink

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
peterVti
Zaslal: 19.11.2008, 19:02 Odpovedať s citátom
Založený: 23 jún 2008 Príspevky: 93 Bydlisko: Trnava 2000 Honda Civic
nooo tak to ano to by sa aj dalo len neviem kolko ludi sa prida Sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
morloq
Zaslal: 20.11.2008, 10:57 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
RMarek_TT napísal:
zdravim...chlapi, zeny z okolia TT,nebo priamo...honda,ne honda...co tak stretko neake?okukat autiaky, kecnut, pochvalit sa svojimi autickami...seci sa stretavaju,tak neni na co cakat...dajte svoje napadi,de a kedi..najlepsie pasujuci cas vihrava...tak neake to MEAT ...cakam na vase ohlasy...

vidis, o tomto som ti pisal Smile

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
RMarek_TT
Zaslal: 20.11.2008, 11:04 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
peterVti napísal:
palec ale tuto sobotu nemozeme ved je predsa futbaal Twisted Evil

a inac co takto nejake parkovisko niekedy po obede s presunom na kofolu alebo co


na futbal nexodim,tento vik ties nemozem..ale suhlasim,dohodneme,a aj poobede moze sa ist...kofolu maju na kazdom rohu,takze poho...napr, tesco,oproti pumne...tam sa da aj daco porobit,neake blasznenie,a potom,za kruhacom je tvorsad,kofola...moj navrh, daj ti tvoj..

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
peterVti
Zaslal: 21.11.2008, 17:22 Odpovedať s citátom
Založený: 23 jún 2008 Príspevky: 93 Bydlisko: Trnava 2000 Honda Civic
nooo sak ja neviem napriklad parkovisko pri amfiku alebo v kamenači mozeme alebo hocikde inde sak v sobotu po obede neni nic plne len treba zohnat nejakych ludi
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
RMarek_TT
Zaslal: 21.11.2008, 19:47 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
sobotu je sice prazdneale neni udane presne cas a hlavne datum....jak pisal,nehat xvilku ece tu,neh sa ludia ohlasia...peace

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 30
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist