Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Zraz Trnava -

pa1ec
Zaslal: 27.11.2008, 17:54 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
ked budete posluchat, tak ja pridem... Very Happy aj tak pojdem do HC...

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
peterVti
Zaslal: 27.11.2008, 18:21 Odpovedať s citátom
Založený: 23 jún 2008 Príspevky: 93 Bydlisko: Trnava 2000 Honda Civic
ahaho uz sme dvaja naisto teda
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
haRRibo
Zaslal: 27.11.2008, 21:25 Odpovedať s citátom
Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 1008 Bydlisko: Trnava 1998 Honda Prelude
no sak ja sa stavim kuknut ked nebude prsat

Twisted Evil honda power
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
fox181
Zaslal: 27.11.2008, 22:59 Odpovedať s citátom
Založený: 22 september 2007 Príspevky: 170 Bydlisko: garaz
ja urcite pridem + dve hondy za mnou tak si myslim ze to bude v pohode . honda je len jedna
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 28.11.2008, 7:19 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Tak kvoli trom autam sa tam neoplati chodit z BA,napiste radsej kto urcite pride,alebo klasicky najprv vela reci a zrazu ma kazdy iny program,tak ked nieco dohadujete a organizujete tak by ste si mali aj na to cas najst,najma organizatori.

Potom sa necudujte ,ze to je u vas skapate....

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
RMarek_TT
Zaslal: 28.11.2008, 13:55 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
Majo&Rado napísal:
Tak kvoli trom autam sa tam neoplati chodit z BA,napiste radsej kto urcite pride,alebo klasicky najprv vela reci a zrazu ma kazdy iny program,tak ked nieco dohadujete a organizujete tak by ste si mali aj na to cas najst,najma organizatori.

Potom sa necudujte ,ze to je u vas skapate....


pravda,kvoli par autam sa trepat do TT,tebe neoplati....ALE...organizator,teda ja,tak nemozem preto,bo vo firme si zmisleli,ze bude aj sobotu otvorene Evil or Very Mad hajzli to posrali...viem to od cera,tj. stredu...ale,ak podari,ze zavreme tak o12-13dojdem...inac,do 15:00....

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 28.11.2008, 14:21 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
ja by som isel aj koly par autam do TT Smile sak to neni vychod ...som zvedav kedy tam dojde niekto zo zapadu Wink

par aut tu par tam zopar ludi ktomu a hned sa da fajne pokecat Wink

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 28.11.2008, 14:26 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
2Bera napísal:
ja by som isel aj koly par autam do TT Smile sak to neni vychod ...som zvedav kedy tam dojde niekto zo zapadu Wink

par aut tu par tam zopar ludi ktomu a hned sa da fajne pokecat Wink


Ked budem mat tvoju spotrebu tak pridem kamkolvek Smile Smile ,ale aby som isiel pokecat s niekym kto ani nepride to sa mi fakt nechce.
Ja nemam tolko volneho casu ako ty.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 28.11.2008, 14:29 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
Majo&Rado napísal:
2Bera napísal:
ja by som isel aj koly par autam do TT Smile sak to neni vychod ...som zvedav kedy tam dojde niekto zo zapadu Wink

par aut tu par tam zopar ludi ktomu a hned sa da fajne pokecat Wink


Ked budem mat tvoju spotrebu tak pridem kamkolvek Smile Smile ,ale aby som isiel pokecat s niekym kto ani nepride to sa mi fakt nechce.
Ja nemam tolko volneho casu ako ty.


pises jak keby som mal 4,5l/100km Wink kto chce mat auto s vatsim vykonom tak musi aj vac tankovat Smile

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 28.11.2008, 14:34 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Ale nemusi a nechce sa mu ist kvoli niekomu kto ani nepride do ineho mesta Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
RMarek_TT
Zaslal: 28.11.2008, 14:41 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
tu rozoberate ted "nepodstatnu vec"....neh daju vediet ludia,co pridu na100%...neh vedia aj ostatni....ja som 50-50..jak zavreme v robote...ale,ucast prislubilo 10ludi monimalne,tak snad polka dojde,aj to je neco,lepse jak nist...

P.S.:
Majo&Rado......nemusis xodit,jasne,ja xapem,ze pokecas si aj v BA na zraze,a mas to kusok...na jar planujem neco vecie,tak,to snad prides,aj s kamosmi,a aj celim H+ kolektivom z BA....takze mier,idem vozit matros na stavbi...PEACE

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 28.11.2008, 14:46 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Ja rad pridem,len nech mam s kym kecat Smile .Ja chcem pokecat s vami Smile
Uz sme to par krat zazili,napisalo vela ludi,prisli sme a malokto tam bol,ja chcem len aby ti co napis ,ze pridu tak prisli a nepisali do vetra,ak si urcime nieco tak sa snazim prist,najst si cas,pocitat s tym...Alebo aspon napisat,ze nepridem.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
levian
Zaslal: 28.11.2008, 15:19 Odpovedať s citátom
Založený: 22 máj 2007 Príspevky: 49 Bydlisko: Trnava 1996 Honda Accord
Ja tiez urcite pride... Len skoda ze uz som prezul na plechace Sad Uz to neni ono..Ale ved ide o to aby bola hlavne zranda a dalo pokecat.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
RMarek_TT
Zaslal: 28.11.2008, 15:45 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
levian napísal:
Ja tiez urcite pride... Len skoda ze uz som prezul na plechace Sad Uz to neni ono..Ale ved ide o to aby bola hlavne zranda a dalo pokecat.


jasne ze ide o srandu,ved otom to je.....skoda ze robim,bol bix tam ako prvi,zaparkovane Hcko,vilestene,ale....f*ck work.....

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Denka
Zaslal: 28.11.2008, 15:48 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
RMarek_TT napísal:
levian napísal:
Ja tiez urcite pride... Len skoda ze uz som prezul na plechace Sad Uz to neni ono..Ale ved ide o to aby bola hlavne zranda a dalo pokecat.


jasne ze ide o srandu,ved otom to je.....skoda ze robim,bol bix tam ako prvi,zaparkovane Hcko,vilestene,ale....f*ck work.....


vsak ta pockame, pridas sa po praci.....a ziadne vyhovorky...jasne? Smile

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 30
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28, 29, 30  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist