Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Zraz Trnava -

CIVICej9
Zaslal: 11.12.2008, 15:53 Odpovedať s citátom
Založený: 01 máj 2008 Príspevky: 405 Bydlisko: trnava 1999 Honda Civic
peterVti napísal:
dobry navrh moze byt zatial sa aj tak nikto iny nevyjadril Smile

tak budeme tam dvaja Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
peterVti
Zaslal: 15.12.2008, 8:20 Odpovedať s citátom
Založený: 23 jún 2008 Príspevky: 93 Bydlisko: Trnava 2000 Honda Civic
zatial to fakt vyzera ze budeme dvaja Crying or Very sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
CIVICej9
Zaslal: 16.04.2009, 17:24 Odpovedať s citátom
Založený: 01 máj 2008 Príspevky: 405 Bydlisko: trnava 1999 Honda Civic
co takto si zopaknut ten zraz no teraz v prijemnom pocasi ? kde ste vsetcii ?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
RMarek_TT
Zaslal: 17.04.2009, 6:18 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
CIVICej9 napísal:
co takto si zopaknut ten zraz no teraz v prijemnom pocasi ? kde ste vsetcii ?


no fajn ze sa cete stretnut...ked sa najdu dalsi,tak to mozme skusit,taki stretnuticko male staci...ved v TT je plnop hondakov,ale co ked nexodia sem....

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Rodom
Zaslal: 17.04.2009, 9:23 Odpovedať s citátom
Založený: 19 február 2007 Príspevky: 708 Bydlisko: LA 2010 Honda Accord
To by som sa zastavil aj ja Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
CIVICej9
Zaslal: 17.04.2009, 13:47 Odpovedať s citátom
Založený: 01 máj 2008 Príspevky: 405 Bydlisko: trnava 1999 Honda Civic
RMarek_TT - ty si to organizoval minule a ucast bola celkom dobra...len bolo naprd pocasie...teraz najar by bolo aj viacej ludi..sak kazdy zavola nekoho co ma hodnu,nie len prostrednictvom HC .. urcite by s ucastou nebol problem...treba zalozit novu temu dat predbezny termin a no problem Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
RMarek_TT
Zaslal: 17.04.2009, 15:48 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
CIVICej9 napísal:
RMarek_TT - ty si to organizoval minule a ucast bola celkom dobra...len bolo naprd pocasie...teraz najar by bolo aj viacej ludi..sak kazdy zavola nekoho co ma hodnu,nie len prostrednictvom HC .. urcite by s ucastou nebol problem...treba zalozit novu temu dat predbezny termin a no problem Wink


oh Smile dakujem za poklonu...robil som to,ale nebol som...povinosti ine...ale neco sa spravi treba sldovat...neak to pozrem a spravim temu,dam aj termini a cas...ale urcite v sobotu...buducu som na svadbe,tak az maji dakedi...a pravdapocasie ude dovtedi priaznive...

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
fox181
Zaslal: 19.04.2009, 0:55 Odpovedať s citátom
Založený: 22 september 2007 Príspevky: 170 Bydlisko: garaz
Ak sa mozem pridat tak aj ja by som dosiel velmi rad . a chalanov zavolam na 4 hondicach a ak bude malo tak + dve Smile)) . Ja by som navrhoval plan asi taky .... Stretko tam kde bolo pockat na ostatnych zajazdit meskymi ulicami a pak sa dotrepat do Vlckovec dat si tam sprintiky otvorit si to jedno pivecko a o hodku ist domenko za svojimi laskami . Razz
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RMarek_TT
Zaslal: 19.04.2009, 9:09 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
fox181 napísal:
Ak sa mozem pridat tak aj ja by som dosiel velmi rad . a chalanov zavolam na 4 hondicach a ak bude malo tak + dve Smile)) . Ja by som navrhoval plan asi taky .... Stretko tam kde bolo pockat na ostatnych zajazdit meskymi ulicami a pak sa dotrepat do Vlckovec dat si tam sprintiky otvorit si to jedno pivecko a o hodku ist domenko za svojimi laskami . Razz


a ti ies de to je vo vlckovciax?a poznas tam cetu aj inac,okrem dialnice,ja nemam dialnicnu,a nemusi to mat kazdi...ale pocul som o tom,ze tam je celkom faj rovinka....a stretnutie bude urcite pri amfiteatri,tam de aj minule...to je mre velke parkovisko a hondi sa tam neatratia...apivko...to skorej kofola,kedze ideme sa tam na uatax Laughing

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Marekrossi
Zaslal: 19.04.2009, 10:59 Odpovedať s citátom
Založený: 12 január 2009 Príspevky: 367 Bydlisko: Boleráz 1997 Honda Prelude
fox181 napísal:
Ak sa mozem pridat tak aj ja by som dosiel velmi rad . a chalanov zavolam na 4 hondicach a ak bude malo tak + dve Smile)) . Ja by som navrhoval plan asi taky .... Stretko tam kde bolo pockat na ostatnych zajazdit meskymi ulicami a pak sa dotrepat do Vlckovec dat si tam sprintiky otvorit si to jedno pivecko a o hodku ist domenko za svojimi laskami . Razz


naposledy, ked som bol vo vlckovciach sprintovat, prisli 3 policajne auta, a rozpustili nás, páni policajti si zarobili pekných pár desiatok eur..., s tými co boli ece na starte sa ani netrápili, vystúpilo zo svojich aut, a hned: tak týto za 60, ideme dalej...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
fox181
Zaslal: 19.04.2009, 14:09 Odpovedať s citátom
Založený: 22 september 2007 Príspevky: 170 Bydlisko: garaz
T.j pravda pocul som o tom . Je tam super rovinka a aj flek ale ak hentaky kazia akciu tak je to naprd. ale pokial mas auto v dobrom stave ( v technicaku vsecko zapisane tak kde je problem .

Keby tych miest bolo viacej hm....
Ale nevadi hlavne ze si zarajdujeme city race . Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RMarek_TT
Zaslal: 20.04.2009, 5:17 Odpovedať s citátom
Založený: 30 júl 2008 Príspevky: 663 Bydlisko: Trnava [ Hliny - Prengo ] 1997 Honda Civic
fox181 napísal:
T.j pravda pocul som o tom . Je tam super rovinka a aj flek ale ak hentaky kazia akciu tak je to naprd. ale pokial mas auto v dobrom stave ( v technicaku vsecko zapisane tak kde je problem .

Keby tych miest bolo viacej hm....
Ale nevadi hlavne ze si zarajdujeme city race . Smile



tak v podani policajta to neni kazenie,ale robenie si svojej prace Confused ...aj kešd si misli,ze radcej bi urobili,kebi sa postavili na hlboku a tam zastavovali auta...radad je tam previzorni,ale...dnes tam jeden tipek na BMV mal 100...takze ocom...proti tomu je neake jazdenie na polnej ceste,de je rola a nic ine uplône v poho a bezpecne...ale nezrobi sa nic...

_________________


Zraz Trnava--amfik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Denka
Zaslal: 20.04.2009, 8:24 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
dajte nejaky cas a den a mozno prideme aj my Smile

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
peterVti
Zaslal: 20.04.2009, 13:01 Odpovedať s citátom
Založený: 23 jún 2008 Príspevky: 93 Bydlisko: Trnava 2000 Honda Civic
vsetci netrpezlivo ocakavame datum a cas Very Happy sem s nim !
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
CIVICej9
Zaslal: 20.04.2009, 14:50 Odpovedať s citátom
Založený: 01 máj 2008 Príspevky: 405 Bydlisko: trnava 1999 Honda Civic
Navrhujem druhu majovu sobotu... t.j. 6.5.2009 nech sa este pozbiera zobar hondiakov Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 8 z 30
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 28, 29, 30  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist